Njihuni Me Familjen Shqiptare Më Të Pasur Në Botë, Kanë Miliona Para Sa Nuk I Numërojnë Dot Dhe Biznese Kudo

Aktori shqiptar Blerim Destani dhe familja e tij janë ndër më të pasurat në botë ku pasuria e tyre marramendase krahasohet me atë të Silvio Berluskonit.

Shpesh mediat italiane e kanë karahasuar lidhur me pasurinë babain e Blerimit, Lazim Destani me Berluskonin, pasi ai administron skuadrën e futbollit “Shkëndija” të Tetovës.

Vazhdo Lajmin