14 Famous Women Who Were Treated Horribly By The Media

On Feb. 5, FX/Hulu dropped a new episode in The New York Times Presents series, titled Framing Britney Spears.”

The documentary follows the gruesome look into Spears’ career and how the media failed her. This inspired us to ask the BuzzFeed Community which celebrities deserved better from the media, and it turns out most of the submissions were about women. Here’s what they had to say.


1. Megan Fox
Continue Reading…

Njihuni Me Familjen Shqiptare Më Të Pasur Në Botë, Kanë Miliona Para Sa Nuk I Numërojnë Dot Dhe Biznese Kudo

Aktori shqiptar Blerim Destani dhe familja e tij janë ndër më të pasurat në botë ku pasuria e tyre marramendase krahasohet me atë të Silvio Berluskonit.

Shpesh mediat italiane e kanë karahasuar lidhur me pasurinë babain e Blerimit, Lazim Destani me Berluskonin, pasi ai administron skuadrën e futbollit “Shkëndija” të Tetovës.

Vazhdo Lajmin

Gazetarja harron se tavolina është prej xhami, hap këmbët dhe tregon me shum se sa…


Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht.

Po të ishte e vetëdijshme se tavolina është e tejdukshme me siguri që shikuesve nuk do iu dhuronte skenen e pamjes së hapësirës ndërmjet këmbëve të saj.Kjo ngjarje ka ngjallur shume reagime nga qytetare ku disa e Komplimentuan per kete gje e disa e kritikuan ne menyre shume qesharake.Shtypni ne hapsiren me poshte mbi Foto dhe ju hapet video pas pak…